Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Apie mus

,,Kinderiam.lt’’ – tai parduotuvė, kurioje galite rasti vaikučiams ir tėveliams reikalingą prekių asortimentą.

Siūlome aukštos kokybės prekes, nes mums svarbiausia užduotis yra matyti savo klientus laimingus ir nuolat grįžtančius pas mus su geromis rekomendacijomis. Atsižvelgdami į kiekvieno piliečio norus, pradedant nuo pačių mažiausiųjų el.parduotuvė atrenka pačią geriausią produkciją ir siūlo Jums įvairius vežimėlius,automobilių kėdutes, kūdikėlių ir vaikučių saugos priemones, dviratukus. Žinoma nepamirštame ir tėvelių, kurie gali žvilgtelti į pateiktą galeriją ir išsirinkti sau, vaikams bei namams reikalingas. Siūlome įvairių patalynių komplektus, kurie išsiskiria savo dizainu, medžiagomis, paveikslėliais.

Neabejojame, jog pamatę platų jų asortimentą įsirinksite tiek sau, tiek vaikučiams norimas patalynes ir namų apyvokos prekes, kurios atitinka visus griežtus kokybės reikalavimus.

Mes rūpinames Jūsų geromis emocijomis ir tikimės, jog pasirinksite Mus! Įdėsime visas pastangas ir meilę, jog nuo Jūsų veidų nedingtų plati šypsena.